(044) 209 04 33 (067) 224 49 74 [email protected]

Душеві кабінки

Переваги, особливості та вартість конструкцій

Душеві кабінки від виробника

Спеціальні кабінки для душу – підвид санітарних меблів, які можна використовувати у громадських приміщеннях будь-якого призначення, де є душові кімнати. Для виготовлення душових кабінок використовуються високоякісні матеріали, які відповідають санітарним норам та вимогам, за рахунок чого використовувати такий вид меблів можна встановлювати у школах та дитячих садках, поліклініках та лікарнях, спортивних центрах та басейнах та інших місцях громадського користування.
До однієї з головних особливостей душових кабін (Київ) варто віднести той факт, що цей вид меблів можна встановлювати у приміщеннях навіть із мінімальною площею. Душові кабінки можуть бути з різним технічним оснащенням, за рахунок чого кожен клієнт нашої компанії може вибрати оптимально-відповідну модель для санітарної кімнати або душової, яка відповідатиме не лише вимогам, а й відповідатиме бюджету.
Незалежно від того, який тип душової кабінки оберете для приміщення громадського користування, кожен клієнт може бути впевнений у якості та надійності куплених меблів, оскільки ми використовуємо лише перевірені та сертифіковані матеріали, які відповідають нормам та вимогам санітарно-епідеміологічних інстанцій.

Особливості та переваги душових кабінок без піддону

Вибираючи душові кабінки від виробника, купити такі меблі можна для встановлення не лише вздовж стіни, а й у кутку приміщення. За рахунок цієї особливості можна правильно використовувати кожен квадратний метр приміщення. Кабінки, що окремо стоять, можна використовувати для облаштування парних, саун або для гідромасажних боксів.
Душові кабіни без піддону можна купити зі спеціальною закритою конструкцією, де передбачена спеціальна конструктивна система, без вмонтованого даху. Дана особливість дозволяє забезпечити правильну циркуляцію повітря та мінімальне скупчення конденсату. Такі види душових кабінок можна встановлювати шляхом набору кількох секцій, що монтуються вздовж стіни. Кріплення таких конструкцій здійснюється безпосередньо до підлоги та стін, за рахунок чого можна заощадити корисну площу, і при цьому не боятися, що такі системи травмують користувачів.

Для виготовлення душових кабінок громадського призначення використовуються міцні та вологостійкі матеріали:

  • Анодований алюмінієвий профіль;
  • Вологостійкі сендвіч панелі;
  • Високоякісна фурнітура.

Алюмінійсодержащіе елементи відрізняються міцністю та привабливим зовнішнім виглядом. При цьому регулярний контакт фурнітури та каркасу з вологою, конденсатом не псує привабливий зовнішній вигляд меблів і не потребує особливих умов догляду. Окремо варто відзначити, що пластикові сендвіч панелі додатково ламінують, за рахунок чого стіни та двері з такого матеріалу максимально захищені від різної негативної дії, у тому числі і від механічних пошкоджень.

Наші роботи

Душові кабінки

Якщо вирішили облаштувати санітарну кімнату громадського користування, замовляти душові кабінки найкраще на сайті профільної компанії, меблі якої мають низку особливих переваг:

  • Прийнятна вартість. Для виготовлення душових кабінок використовується мінімальна кількість матеріалів та фурнітури, що поставляються виробниками безпосередньо. Ця особливість дозволяє встановлювати демократичні та доступні ціни на душові кабінки та інші види перегородок;
  • Естетичне оформлення. Замовити душову кабінку можна в різних відтінках і навіть із оригінальними малюнками, за рахунок чого такий тип меблів зможе гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр санітарної кімнати;
  • Висока якість та тривалий термін експлуатації. Замовляючи душові кабінки, можете бути впевненими в тому, що такий тип меблів буде безпечний навіть для найменших відвідувачів душової кімнати і не вимагатиме проведення частих ремонтних або реставраційних робіт.

Наші клієнти

Контакти

(044) 209 04 33
(067) 224 49 74
✉️ [email protected]