(044) 209 04 33 (067) 224 49 74 [email protected]

Перегородки для санвузлів

Замовте перегородки для санвузлів від NOMEX Україна.

Перегородки для санвузлів: вибираємо необхідні системи для вашого закладу

Якщо детально розглядати перегородки для санвузла, з назви стане зрозуміло, що такі системи необхідні для розмежування простору приміщення на певні зони та сектори. Як правило, така перегородка для санвузла може бути у вигляді душової перегородки та кабінки, туалетних кабінок та перегородок, пісуарних перегородок та сантехнічних конструкцій. З назви таких сантехнічних елементів стає зрозуміло, де і для чого можна використовувати перегородки для санвузлів. Такі системи можуть виготовлятися з пластику HPL, загартованого скла або ламінованих плит ДСП. Кожен з таких матеріалів для перегородок для санвузлів відрізняється за ціною, міцністю, практичністю застосування та рівнем вологостійкості. До бюджетного виду перегородок для санвузлів можна зарахувати конструкції з ЛДСП. Такі перегородки для санвузлів найчастіше встановлюють у громадських вбиральнях з невеликою прохідністю відвідувачів. Це можуть бути маленькі офіси, банки, кафетерії. Перегородки для санвузлів зі скла вважаються найдорожчими. Саме тому такі системи мають мінімальний попит. До того ж, такі перегородки для санвузла потрібно правильно доглядати. Якщо не проводити своєчасне прибирання у приміщенні та не використовувати спеціальні засоби, перегородки для санвузла будуть виглядати неохайно, а самі панелі надалі доведеться замінити.

Перегородки для санвузлів

Для того, щоб громадськими санітарними кімнатами було комфортно користуватися, необхідно встановлювати в приміщеннях перегородки для санвузлів. Такі системи можуть бути різного розміру, форми та відрізняються за призначенням. Перегородки в санвузлах можуть бути туалетними, пісуарними та душовими. З назви перегородок для санвузлів стає зрозуміло, де і навіщо можна встановлювати такі системи. Незважаючи на те, що перегородки для санвузлів відрізняються за призначенням, такі системи мають кілька схожих особливостей. Перегородки для санвузлів – відкриті конструкції, де немає дверей та передбачені лише бічні панелі. Головна особливість перегородок для санвузлів у тому, що за допомогою таких систем можна правильно розділити простір на окремі зони, секції навіть у приміщеннях із невеликою площею. Системи туалетних перегородок для санвузлів можна зустріти у різних закладах: заправки та вокзали, кафе та ресторани, розважальні та торгові комплекси, спортивні зали, медичні та освітні заклади тощо. І це не всі особливості перегородок для санвузлів.
Насамперед потрібно розуміти, що перегородки для санвузлів можуть виготовлятися з різних матеріалів. Для таких конструкцій можуть використовуватися скляні, пластикові та дерев’яні панелі. Скляні перегородки для санвузлів фахівці радять встановлювати у вбиральнях з невеликою кількістю відвідувачів, оскільки такий матеріал потребує особливого догляду задля підтримки привабливого зовнішнього вигляду. Системи з панелями з ламінованого ДСП є найбільш бюджетним варіантом перегородок. При цьому слід розуміти, що перегородки для санвузлів з ламінованого ДСП мають відносно невеликий термін експлуатації (до 5-7 років). Також поверхню ламінованого ДСП досить легко пошкодити, після чого волога та перепади температур можуть призвести до деформації панелі. З цього випливає, що перегородки для санвузлів з HPL-пластику будуть найпрактичнішим і найвигіднішим варіантом для будь-яких вбиралень. Пластикові панелі не тільки виглядають презентабельно, довговічні та можуть виготовлятися у різних дизайнерських рішеннях. Такі перегородки для санвузлів мають антивандальні характеристики і можуть піддаватися численним санітарним обробкам, навіть при використанні миючих та дезінфікуючих засобів з агресивним складом.

Наші клієнти

 

Як вибрати перегородки для санвузлів?

Пластикові перегородки для санвузла вважаються найпрактичнішими як з фінансового боку, так і функціональним. HPL пластик, який використовується для перегородок для санвузлів не вибагливий в обслуговуванні та догляді. Навіть регулярне застосування дезінфікуючих та миючих засобів, у тому числі з абразивними компонентами, не шкодить поверхні пластикових панелей. Також поверхня листового заповнення створена таким чином, що на рельєфі перегородки не накопичується бруд і пил, а значить у вас не виникнуть проблеми з підтриманням чистоти в вбиральні. Пластикові перегородки для санвузла можна замовити як у стандартних розмірах, так і за індивідуальним проектом клієнта. За рахунок цього можна не тільки встановити достатню кількість розділових елементів у кімнаті, але й підібрати оптимальне дизайнерське рішення для перегородки для санвузла, яка гармонійно впишеться в інтер’єр туалету або душової.

Контакти

(044) 209 04 33
(067) 224 49 74
✉️ [email protected]