(044) 209 04 33 (067) 224 49 74 [email protected]

Пісуарні перегородки

Переваги, особливості та вартість конструкцій

Пісуарні перегородки

Пісуарні перегородки – особливий вид меблевих конструкцій, які рекомендовано встановлювати у туалетних та санітарних кімнатах громадського користування. Незважаючи на те, що в громадських санвузлах можуть стояти туалетні кабінки, цей вид таких перегородок дозволяють використовувати санітарні зони більшої кількості людей, навіть за умови обмеженого простору в приміщенні.
Спеціальні пісуарні перегородки можна використовувати в санітарних кімнатах різного призначення:

  • Дитячі садки та школи;
  • Офісні та торгові центри;
  • Заправки та промислові підприємства;
  • Ресторани та кафе;
  • Спортивні комплекси та інше.

Особливості пісуарних перегородок

Головна особливість пісуарних перегородок у тому, що для монтажу таких конструкцій не потрібно використовувати додаткові системи та установки. Пісуарну перегородку кріплять безпосередньо до підлоги та стіни, що дозволяє раціонально використовувати площу санітарної кімнати. Також, конструкція пісуарних перегородок мобільна і за необхідності, конструкцію можна демонтувати та встановити на нове місце.
Для виготовлення пісуарних перегородок використовується міцний, вологостійкий матеріал (ламіновані ДСП плити, сендвіч-панель), який не потребує особливого догляду та тривалий час залишається естетичним та привабливим. Для кріплення конструкцій такого формату використовують спеціальний алюмінієвий профіль, який забезпечує надійність та тривалий термін служби пісуарної перегородки.
Пісуарні перегородки можуть виготовлятися з ДСП панелей різної товщини, що насамперед впливає на міцність та тривалість експлуатації санітарних меблів. Незважаючи на товщину панелі, для таких перегородок використовується високоякісна фурнітура, профілі кріплення, які гарантують безпеку експлуатації меблів і її надійність.
Цей елемент меблів безпечний, оскільки форма перегородки виконується із закругленими кутами, за рахунок чого відсутня ймовірність травмування. Також, дані перегородки відповідають усім санітарно-епідеміологічним нормам і дозволяють правильно проводити прибирання та дезінфекцію приміщення, оскільки між підлогою та самою плитою є спеціальний зазор, необхідний для правильного та максимально зручного прибирання у приміщенні санітарної кімнати.

Незважаючи на те, що пісуарні перегородки мають ряд позитивних якостей, такі конструкції потребують спеціального догляду. Залежно від матеріалу, з якого виготовлені перегородки, необхідно використовувати якісні та безпечні для панелей миючі засоби. Оскільки пісуарні перегородки встановлюються у місцях громадського користування, бажано вибирати дезінфікуючі та очищувальні засоби з гіпоалергенним складом. Це забезпечить не тільки безпеку для відвідувачів, а й дозволить продовжити термін служби розподільчих конструкцій. Говорячи про експлуатаційний термін, варто зазначити, що при правильному догляді пісуарні перегородки з HPL пластику прослужать понад 15 років, а з ламінованого ДСП до 10.

Пісуарні перегородки мають єдине призначення, але такі конструкції можуть відрізнятися за формою, кольором, розміром. Ці параметри підбираються відповідно до інтер’єрного рішення суспільної вбиральні. На сьогоднішній день найбільш затребуваними вважаються прямокутні, трапецієподібні пісуарні перегородки та конструкції із закругленими або скошеними кутами.

Наші роботи

 

Наші клієнти

 

Контакти

(044) 209 04 33
(067) 224 49 74
✉️ [email protected]