(044) 209 04 33 (067) 224 49 74 [email protected]

Душеві перегородки

Переваги, особливості та вартість конструкцій

Душеві перегородки
на замовлення

Душові перегородки – особливий вид меблевої конструкції, який прийнято встановлювати у санітарних приміщеннях, де є душові чи туалети громадського призначення. Такі перегородки для душу дозволені до використання у школах та дитячих садках, фітнес центрах та спортивних залах, басейнах, виробничих підприємствах, адміністративних будівлях, поліклініках та лікарнях тощо.
Останнім часом спеціальні душові перегородки встановлюють у душових кімнатах для співробітників різних підприємств для проведення гігієнічних процедур. Щоб душова перегородка всім стандартам та вимогам замовника, при виборі такого меблевого елемента важливо знайти золоту середину між естетичним оформленням, якістю та вартістю. Щоб купити найкращу та надійну душову перегородку для громадських санітарних кімнат, рекомендуємо звернутися до нашої компанії, де кожне замовлення виконується індивідуально, за рахунок чого кожен клієнт зможе раціонально облаштувати душові кімнати.

Душеві перегородки (Київ): особливості та переваги конструкцій

Багато споживачів часто плутають душові перегородки із пластику зі спеціальними кабінками. Насправді відрізнити такі елементи мебелі досить просто. У душових кабінках передбачені двері. У перегородках навпаки, така модифікація не передбачена.
Вибираючи душові перегородки, ціна яких не така висока, як може здатися на перший погляд, варто знати, що такі конструкції виготовляються з міцних вологостійких матеріалів, які відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації:

  • Вологостійкі сендвіч-панелі із високоміцного пластику;
  • Алюмінієвий анодований профіль.

Такий конструктив душових перегородок є унікальним тим, що для монтажу не потрібно встановлювати додаткові елементи або використовувати спеціальне обладнання. Конструкція душових перегородок кріпиться безпосередньо до підлоги та стіни. При цьому між підлогою і панеллю залишається спеціальний зазор, простір, який дозволяє правильно і швидко проводити санітарну обробку душового приміщення або просте прибирання.
Окремо варто відзначити, що такі індивідуальні перегородки душові пластикові мають ряд особливих переваг, ніж, наприклад, аналогічні вироби з ламінованого ДСП:

  • Прийнятна вартість. Для виготовлення перегородок для душових кімнат використовується мінімальна кількість матеріалів, завдяки чому виправдовується мінімальна вартість такого виду меблів. При цьому для монтажу таких конструкцій з ламінованих панелей і алюмінієвих сплавів потрібна мінімальна кількість фахівців із встановлення каркасів;
  • Довговічність. Всі матеріали, які використовуються для виготовлення душових перегородок, стійкі до впливу вологи і не втрачають своїх характеристик і привабливого зовнішнього вигляду в умовах підвищеної вологості. Незважаючи на те, що сендвіч панелі для душових виготовляють із надміцного вологостійкого пластику, такий матеріал додатково ламінують за допомогою спеціального матеріалу, який є додатковим захисним шаром перегородки. Крім високої вологості, таке ламінування захищає сендвіч-панель від проникнення пилу та механічних пошкоджень. За рахунок таких характеристик та особливостей конструкції душових перегородок, даний вид меблів досить простий у догляді, обслуговуванні та не вимагають частого проведення ремонтних чи реставраційних робіт;
  • Естетичне оформлення. Сучасні перегородки для душових можна замовити в будь-якому кольоровому оформленні як однотонними, так і з оригінальними принтами або малюнками. Дана особливість виготовлення дозволяє вибрати меблі для громадських душових саме в тому оформленні, яке максимально підійде для інтер’єру та гармонійно впишеться у дизайн. Це дуже зручно, оскільки немає необхідності переробляти ремонт у душовій та можна створити особливий затишок у громадському санвузлі;
  • Мобільність та простота монтажу. Перегородки для душу із пластику сконструйовані таким чином, що для монтажу таких систем не потрібно певних знань та обладнання, за рахунок чого встановлення таких перегородок займе мінімальну кількість часу. Також, конструкції душових перегородок мобільні і при проведенні подальших ремонтів або переплануванні приміщення, даний вид санітарних меблів можна без особливих зусиль демонтувати і встановити на нове місце.

Наші роботи

Душеві перегородки

Замовляючи душові перегородки в нашій компанії вам більше не потрібно прив’язуватися до стандартів громадських душових. Насамперед це пов’язано з тим, що такий тип меблевих конструкцій виготовляється відповідно до індивідуальних розмірів замовника. Ця особливість дає можливість правильно розпланувати приміщення суспільної душової, навіть якщо така кімната не відрізняється достатньою кількістю площі.

Окремо варто відзначити, що на відміну від душових кабінок для домашнього використання в таких перегородках відсутня верхня кришка, за рахунок чого в приміщенні суспільної душової можна організувати правильну систему вентиляції та циркуляції повітря. Монтаж душових кабінок можна здійснювати на поверхнях (стіни, підлога) з будь-якого матеріалу та не боятися, що конструкція такого формату буде травмонебезпечною для відвідувачів.

Всю фурнітуру, комплектуючі та матеріали наша компанія отримує у перевірених постачальників, за рахунок чого кожен клієнт може бути впевнений, що отримає надійні, стильні та якісні душові перегородки, які гармонійно впишуться в інтер’єр будь-якої санітарної кімнати громадського користування.

Наші клієнти

Контакти

(044) 209 04 33
(067) 224 49 74
✉️ [email protected]