(044) 209 04 33 (067) 224 49 74 [email protected]

Сантехнічні перегородки

Сантехнічні та туалетні перегородки: переваги, особливості та вартість конструкцій

Сантехнічні та туалетні перегородки

Сантехнічні та туалетні перегородки (кабінки) – спеціальна меблева конструкція, яку можна використовувати у місцях загального призначення. Найчастіше такі сантехнічні перегородки в Харькові встановлюють у торгових та офісних центрах, заправках, кафе та ресторанах, фітнес центрах. За рахунок того, що сантехнічні перегородки виготовляються з високоякісних та екологічно безпечних матеріалів, такий вид сантехнічних меблів можна встановлювати у поліклініках, дитячих садках та школах.
Сантехнічні перегородки, ціна яких є прийнятною і доступною кожному клієнту нашої компанії, досить прості в обслуговуванні, легкі в монтажі та мобільні. Для виготовлення сантехнічних перегородок використовують спеціальний надлегкий та міцний каркас із алюмінієвого сплаву, на який кріплять плити ламінованого ДСП. Всі сантехнічні перегородки та туалетні кабінки виготовляються індивідуально для кожного замовника відповідно до зазначених параметрів та розмірів, за рахунок чого такі меблі можна встановлювати в приміщеннях будь-якої площі.

Призначення та особливість сантехнічних кабінок

Сантехнічні перегородки є універсальним видом спеціальних меблів, які можна встановлювати у приміщеннях різного призначення для проведення гігієнічних процедур. Не рідко місця громадського харчування, спортивні комплекси, офіси розташовані у будинках, де планування не дозволяє правильно організувати санітарні зони. Незважаючи на те, що такі туалети призначені для громадського використання, в таких кімнатах має дотримуватися конфіденційності та комфорту експлуатації приміщення. Також власникам такого бізнесу не варто забувати, що навіть сантехнічна кімната може вплинути і на репутацію компанії чи організації.

Використовуючи туалетні та сантехнічні кабінки, санітарну кімнату можна оформити в оригінальному стилі, який підкреслить статус компанії. Сантехнічні перегородки в Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України з’явилися відносно недавно, але в Європі та Америці такі меблі успішно використовують уже десятиліттями. Така популярність перегородок для туалету в першу чергу пов’язана з тривалим терміном експлуатації та простотою догляду. Для виготовлення сантехнічних кабінок, ціна яких є прийнятною, використовують міцні, вологостійкі матеріали. Залежно від місця монтажу, туалетні перегородки можуть бути пластиковими або дерев’яними. Для виготовлення дерев’яних сантехнічних кабінок використовують ламіновані деревинно-стружкові плити в різних відтінках.

Використання таких матеріалів цілком виправдане, оскільки перегородки для санвузлів мають масу переваг перед іншими громіздкими елементами в громадських туалетах, які використовували раніше.

  • стійкі до хімічних та механічних пошкоджень;
  • Не вимагають застосування спеціальних засобів для догляду;
  • При експлуатації не виділяють токсичних та шкідливих елементів;
  • Не займають багато місця;
    мобільні;
  • При необхідності можуть демонтуватися та встановлюватись в інших приміщеннях.

Перегородки та кабінки для санвузла: особливості та переваги

Сучасні санітарні кабінки виготовляються із міцних та екологічно чистих матеріалів, відповідають усім санітарно-епідеміологічним нормам, а отже дозволені для встановлення у приміщеннях різного призначення. Також, сантехнічні перегородки із пластику, скла або ламінованого ДСП мають низку особливих переваг:

Доступна ціна

Сучасні сантехнічні кабінки та туалетні перегородки виготовляються з мінімальної кількості матеріалів, за рахунок чого вартість таких кабінок та перегородок набагато нижча, ніж, наприклад, аналогічних конструкцій з цегли або бетонних блоків. Крім того, для монтажу таких конструкцій потрібна мінімальна кількість працівників та обладнання;

Раціональність використання площі приміщення

Матеріали, з яких виготовляються сантехнічні кабінки, ціна яких прийнятна, мають мінімальну товщину, за рахунок чого не займають багато місця. Сантехкабінки з ламінованого ДСП, пластику або загартованого скла можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, навіть з обмеженою площею або незручним плануванням;

Універсальність

Після встановлення сантехнічних кабінок чи туалетних перегородок не варто думати, що подальші ремонтні роботи чи перепланування будуть неможливі. Після монтажу, кожну сантехнічну кабінку можна розібрати та встановити на нове місце у санвузлі, за рахунок чого немає необхідності замовляти нові меблі для покращення комфорту та дизайну приміщення громадського користування.

Оформляючи замовлення в нашій компанії, можете бути впевнені в надійності та якості сантехкабінок, використовуваної фурнітури. Даний вид меблевих конструкцій виготовляється за всіма санітарними нормами, відрізняються простотою в обслуговуванні, тому можуть встановлюватись у приміщеннях будь-якого призначення.

Наші роботи

 

Кабінки для туалетів

Кабінки для туалетів та приміщень громадського користування являють собою просторі окремі кабінки з перегородками та дверима, за рахунок чого кожен відвідувач почуватиметься комфортно та самотньо. Вибрати кабінки для санвузлів та туалетні перегородки досить просто, головне визначитися з матеріалом, який оптимально підкреслить загальний стиль інтер’єру та гармонійно впишеться у дизайн. Матове скло, пластик або ламіноване ДСП, кожен із цих матеріалів дозволить правильно доповнити інтер’єр приміщення та забезпечити максимальний комфорт для відвідувачів.
Деякі споживачі вважають, що сантехнічні кабінки та туалетні перегородки із пластику чи скла не практичні, проте ця думка помилкова. Справа в тому, що для виготовлення таких меблевих елементів використовуються спеціальні надміцні матеріали, які навіть при механічному впливі не розбиваються, а тріскаються, за рахунок чого виключається будь-яка ймовірність травмування відвідувачів.

Як вибирати перегородки для санвузла?

При виборі сантехнічних перегородок у Дніпрі з каталогу продукції компанії потрібно звернути увагу на візуальну складову виробу. Для дотримання загальної стилістики приміщення завжди є важливим фактором.
Очікувана кількість відвідувачів дуже часто допомагає при виборі матеріалу перегородок. Наприклад, для спорткомплексу чи кінотеатру краще підшукати міцніший варіант туалетних кабінок, тоді як для офісного підприємства достатньо буде чогось простіше. Крім того, потрібно постаратися не перевищити фінансовий бюджет, що виділяється, що також важливо при виборі виробу.
Наявність презентабельних санітарних кабінок у вбиральнях, які б ефектно наголосили на авторитеті та статусі самого підприємства – адекватне бажання багатьох власників бізнесів, проте потрібно завжди шукати компроміс між вартістю продукції та її якістю. Навіть перегородки з ЛДСП здатні чудово впоратися з поставленим завданням та створити комфортну зону в туалеті.

Кабінки для туалетів: основні види та їх відмінності

Найбільш поширеним видом полотна серед сантехнічних конструкцій є ламіновані ДСП. Плівка ламінату захищає деревну плиту від впливу вологи, а колірне оформлення при цьому може бути дуже різноманітним.
Навіть в умовах інтенсивної експлуатації подібні сантехнічні перегородки в Харкові та інших містах України здатні функціонувати протягом як мінімум 10 років.
Завдяки низькій вартості та широкому асортименту кольорів, такі роздільники можна замовити у великій кількості і вписатися в обмежений бюджет організації. Різні фабрики та заводи, офіси, навчальні та медичні установи – сфера застосування таких виробів.
Серед затребуваних різновидів сантехнічні перегородки із пластику HPL завжди займають високі позиції та коштують трохи дорожче. В даному випадку туалет – не єдине місце, де їх можна зустріти.
За допомогою пластикових перегородок оформляються роздягальні у спортивних комплексах та душові зони. Досить часто пісуарні перегородки виконують із пластику, оскільки їх встановлюють у місцях із великим потоком відвідувачів.
Пластик стійкий до температурного впливу від -50 до +60 ºС, що значно розширює його сферу застосування. Порівняно з плитами ЛДСП товщина полотна із пластику трохи менша, але при цьому матеріал більш щільний і, завдяки цьому, міцний. Поверхня пластикових сантехнічних перегородок в Одесі або в будь-якому іншому місті України часто зазнає нападів вандалів. Однак будь-які малюнки досить легко усуваються за допомогою миючих засобів, а зламати саму перегородку – досить скрутне завдання.
До скляних перегородок для санвузлів у наш час звертаються все частіше та частіше. Вся справа в їхньому презентабельному вигляді та можливості створювати унікальні декоративні оформлення за допомогою захисної плівки. Серед видів виробів трапляються варіанти з матовою чи прозорою поверхнею. Крім того, перегородки можуть бути як стаціонарними, і розсувними. А ось використовувати їх можна і у спорт-клубах, і у фешенебельних готелях, і в саунах – такий матеріал здатний дуже добре наголосити на статусі самого закладу.
До переваг скляних кабінок для санвузлів відносяться високі показники пожежної безпеки, звукоізоляції та екологічності. Модульні конструкції досить компактні, що забезпечує швидку і зручну установку в туалеті.
Серед замінників загартованого скла або триплексу при створенні перегородок для санвузла можуть використовувати полікарбонат або акрилове оргскло – полімери з прозорою структурою. З їхньою допомогою досить часто створюють оригінальні проекти з оформлення санітарного приміщення.

Наші клієнти

 

FAQ (часто задавані питання)

Чому на сантехнічні перегородки немає єдиної фіксованої вартості?
Туалетні кабінки – не типовий виріб, тому розрахунок остаточної вартості проводиться для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Для розрахунку вартості сантехнічних кабін беруться такі дані: розмір, листове наповнення, тип конструкції, профіль, фурнітура, що використовується. За наявності цих даних ми зможемо швидко встановити загальну ціну замовлення.
На яких етапах найкраще встановлювати кабінки для туалету чи перегородки?
Туалетні кабінки не вимагають проведення спеціальних підготовчих робіт, тому можуть встановлюватись у приміщеннях з готовою обробкою. Якщо вирішили замовити перегородки для санвузлів на стадії ремонту, при монтажі труднощів не виникне. Однак варто пам’ятати, що кабінки для туалетів кріпляться до підлоги та стін, тому можуть виникнути складності при фінішному оздобленні.
Чи можна замовити кабінки для санвузлів без монтажу?
Звісно. Якщо плануєте встановлювати такі конструкції власними силами, можна просто замовити санітарні кабінки, які будуть виготовлені в правильних розмірах. Сантехнічні перегородки із пластику укомплектуються якісною фурнітурою та до замовлення обов’язково прикладається інструкція зі збирання.
Які терміни виготовлення сантехнічних перегородок у Харкові та інших містах України?
Ми намагаємось максимально швидко виконувати замовлення клієнтів. Але треба розуміти, що термін виготовлення сантехнічних перегородок, ціна яких розраховується індивідуально, залежить від ряду факторів. Тип конструкції, складність проекту, обране колірне рішення – все це впливає на термін виготовлення сантехнічних перегородок. Як правило, на виготовлення туалетних кабін потрібно від 2 до 15 робочих днів. Точні терміни виконання замовлення можна уточнити у наших менеджерів у телефонному чи електронному форматі.
Яка різниця між мобільними та стаціонарними туалетними перегородками?
Спеціальні перегородки стандартного формату кріпляться у приміщенні до всіх площин (стіни, підлога, стеля). Мобільні конструкції можуть не мати одного з варіантів кріплення. У цьому мобільні перегородки доповнюються опорними ніжками. Мобільні конструкції більш легкі та виготовляються з обмеженнями за висотою. такі кабінки використовуються для утворення видимого та психологічного бар’єру.
Чи можна сантехнічні кабінки та перегородки пересувати, встановлювати в інших приміщеннях?
Так. Перегородки для туалетів та вбиралень мобільні, тому для переміщення та подальшого монтажу вам не знадобиться допомога майстра.
В якому кольорі можна замовити сантехнічні кабінки?
Листове заповнення перегородок для туалету може бути будь-якого відтінку. Алюмінієвий профіль для перегородок для санвузлів виготовляємо у стандартному сірому кольорі. Такий відтінок каркаса дозволяє довго зберігати привабливий зовнішній вигляд конструкції. За бажанням клієнта каркас туалетних перегородок можна пофарбувати в інші кольори, але слід пам’ятати, що на таких конструкціях будуть видно сліди експлуатації – подряпини.
Чи стійкі мобільні кабінки для туалетів?
Максимальна стійкість мобільних кабінок для санвузлів досягається шляхом дотримання геометрії конфігурації. Елементи перегородок для санвузла мають жорстке зчеплення між собою. При цьому всі санітарні кабінки доповнюються спеціальні підлоговими стабілізаторами – опорами.
Чи можна сантехнічні перегородки із пластику використовувати у дитячих садках?
Сантехнічні перегородки ціна на які лояльна, виготовляються із гіпоалергенних та безпечних матеріалів. Тому і пластикові, і сантехнічні перегородки (Харків, Дніпро, Київ, Одеса) можна встановлювати у дошкільних навчальних закладах. Для дитячих сантехнічних перегородок виготовляються каркаси меншої висоти, тому такі конструкції вийдуть дешевшими. Незважаючи на менші розміри, дитячі сантехнічні перегородки повністю приховують дитину, але при цьому вона буде під наглядом дорослого. З метою безпеки на дитячі санітарні кабінки не встановлюються замки.
Чи є гарантія на туалетні кабінки?
Ми цінуємо своїх клієнтів і репутацію, тому на кожен виріб гарантію виробника.

Як формується ціна перегородок для туалету?

Тип конструкції роздільника – найважливіший критерій, що визначає вартість встановлення перегородок. Наприклад, пісуарні перегородки через свої розміри будуть дешевшими, ніж роздягальня в душовій кімнаті або туалетна кабіна.
За цим критерієм слідує матеріал заповнення. Дешевшим є ЛДСП, дорожчим – скло. Кожен повинен знати, що за бажання купити сантехнічні перегородки, ціна, як і матеріал, далеко не завжди є ключовим фактором.
Важко сформувати вартість робіт із встановлення перегородок без врахування складності монтажу конструкції та вибраної фурнітури. Досить часто доводиться рівняти стіни або закладати в них всі тріщини і нерівності, тому ціна цих робіт включається в ціну самих кабінок.
Важко назвати декорування менш важливим фактором при виборі перегородки для туалету, оскільки з метою економії можна відмовитися від індивідуального дизайну на користь класичного привабливішого рішення.
Що стосується вибору самої конструкції перегородок для санвузла – це вже вельми суб’єктивний аспект, який залежить і від типу закладу, і від кількості людей, які теоретично використовуватимуть вбиральні, та від первісного бюджету для створення комфортних санвузлів.

Контакти

(044) 209 04 33
(067) 224 49 74
✉️ [email protected]